Home

Počet produktů: 16

Podkategorie

 • Soupravy

  V našem internetovém obchodě v kategorii soupravy, máte možnost nalézt šperky všech možných tvarů a velikostí. Nabízíme Vám jak šperky vhodné do společnosti tak i na běžné nošení. Každá souprava se skládá z několika komponentů. Nejčastěji jde o náušničky s náhrdelníkem. Někdy může souprava obsahovat i prsten či náramek. Námi nabízené šperky jsou vyrobeny z krystalů světoznámé značky Swarovski®. Šperky mají povrchovou úpravou, která zajišťuje vyšší kvalitu šperků. V nejvíce případech se jedná o Rhodium, nicméně máme také produkty v různých odstínech zlata. Veškeré naše nabízené výrobky jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou a jde tak o české výrobky, nikoli dovoz !!!

 • Náušnice

  V našem internetovém obchodu máte šanci nalézt nejrůznější druhy náušnic všech možných tvarů a velikostí. Nabízíme Vám náušnice jak do společnosti tak i na běžné nošení. Všechny nabízené náušnice jsou zdobeny krystaly světoznámé značky Swarovski® s následnou povrchovou úpravou (nejčastěji Rhodium či různé odstíny zlata). Ta zajišťuje vyšší kvalitu šperků. Veškeré naše nabízené výrobky jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou a jde tak o české výrobky, nikoli dovoz !!!

 • Náhrdelníky

  V našem internetovém obchodě v kategorii náhrdelníky, máte možnost nalézt šperky všech možných tvarů a velikostí. Nabízíme Vám jak šperky vhodné jak do společnosti, tak i na běžné nošení. Námi nabízené šperky jsou vyrobeny z krystalů světoznámé značky Swarovski®. Šperky mají povrchovou úpravou, která zajišťuje vyšší kvalitu šperků. V nejvíce případech se jedná o Rhodium, nicméně máme také produkty v různých odstínech zlata. Veškeré naše nabízené výrobky jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou a jde tak o české výrobky, nikoli dovoz !!!

 • Náramky

  V našem internetovém obchodě v kategorii náramky, máte možnost nalézt šperky všech možných tvarů a velikostí. Nabízíme Vám jak šperky vhodné do společnosti tak i na běžné nošení. Každý náramek je s největší pečlivostí vyráběn ručně. Námi nabízené šperky jsou vyrobeny z krystalů světoznámé značky Swarovski®. Šperky mají povrchovou úpravou, která zajišťuje vyšší kvalitu šperků. V nejvíce případech se jedná o Rhodium, nicméně máme také produkty v různých odstínech zlata. Veškeré naše nabízené výrobky jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou a jde tak o české výrobky, nikoli dovoz !!!

 • Prsteny

  V našem internetovém obchodě v kategorii prsteny, máte možnost nalézt šperky všech možných tvarů a velikostí. Nabízíme Vám jak šperky vhodné do společnosti tak i na běžné nošení. Každý šperk je vyráběn ručně a s největší pečlivostí. Všechny námi nabízené šperky jsou vyrobeny a zdobeny krystaly světoznámé značky Swarovski® s následnou povrchovou úpravou. V nejvíce případech se jedná o Rhodium, které zajišťuje vyšší kvalitu šperků. Veškeré naše nabízené výrobky jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou a jde tak o české výrobky, nikoli dovoz !!!

 • Brože

  V našem internetovém obchodě v kategorii brože, máte možnost nalézt šperky všech možných tvarů a velikostí. Nabízíme Vám jak šperky vhodné do společnosti tak i na běžné nošení. Každá šperk je vyráběn ručně a s největší pečlivostí a dbáním na kvalitu. Námi nabízené šperky jsou vyrobeny z krystalů světoznámé značky Swarovski®. Šperky mají povrchovou úpravou, která zajišťuje jejich vyšší kvalitu. V nejvíce případech se jedná o Rhodium, nicméně máme také produkty v různých odstínech zlata. Veškeré naše nabízené výrobky jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou a jde tak o české výrobky, nikoli dovoz !!!

 • Ostatní

  V našem internetovém obchodě, v kategorii ostatní, máte možnost nalézt šperky všech možných tvarů a velikostí.  Nabízíme Vám jak šperky vhodné do společnosti (od kravatových spon po manžetové knoflíky) tak i na běžné užívání (tužky, propisky, přívěsky a podobně). Každý šperk je vyráběn ručně s největší pečlivostí a dbáním na kvalitu. Námi nabízené šperky jsou vyrobeny z krystalů světoznámé značky Swarovski®. Šperky mají povrchovou úpravou, která zajišťuje jejich vyšší kvalitu. V nejvíce případech se jedná o Rhodium, nicméně máme také produkty v různých odstínech zlata.

 • Skleničky

  V této kategorii naleznete skleničky, karafy, sety a další podobné zboží. Všechny výrobky jsou zdobeny kameny Swarovski®. Veškeré, námi uváděně zboží, je vyráběno ručně a v naší zemi (Česká Republika).

 • Stříbro AG 925/1000

  V kategorii Stříbro AG 925/1000, naleznete šperky vyrobené výhradně, jak název napovídá, ze stříbra (s puncovním označením 925/1000). Většína nabízených šperků je zdobena krystaly světoznámé značky Swarovski®. Šperky mají povrchovou úpravou, která zajišťuje vyšší kvalitu šperků. Lze v naší nabídce najít i kousky bez povrchové úpravy. V nejvíce případech povrchové úpravy se jedná především o Rhodium (šperky jsou stálejší a více vydrží), nicméně máme také produkty v různých odstínech zlata. Námi uváděné výrobky jsou vyráběny ručně a v naší zemi (Česká Republika).