Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Čtyřlístek Zobrazit v plné velikosti

Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Čtyřlístek

Náhrdelník ve tvaru čtyřlístku s krystaly Swarovski ELEMENTS v mnoha barvách.

Více informací

skladem

683 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Velikost přívěsku: 22 mm

Délka řetízku: 45 cm

Barva: AB, Aqua, Bermuda Blue, Black Diamond, Crystal, Fuchsia, Heliotrope, Jonquil, Light Siam, Light Sapphire, Peridot, Sapphire, Tanzanite, Vitrail Light, Vitrail Medium

Materiál: Tombac - porhodiovaný

Snad i Vám bude přinášet pořádnou dávku štěstí šperk ve tvaru čtyřlístku, který sám o sobě za šťastný považován je. Krásně sladěný náhrdelník sestaven z mnoha krystalů Swarovski ELEMENTS, v mnoha barevných provedení, hodící se pro všechny druhy akcí a příležitostí. Svým vzhledem a symbolikou si dozajisté dokáže najít místo ve Vašich srdcích.

Náhrdelník, jehož délka řetízku je 45 cm, se pyšní mnoha krystaly o různých velikostech, vsazených do krásně zpracovaného přívěsku tvaru čtyřlístku o velikosti 22 mm. Šperk je vyroben z kvalitního ušlechtilého kovu s vrstvou Rhodia, které zajišťuje vysokou odolnost vůči nejrůznějším vlivům, jakož jsou například lidský pot, vlhkost, světlo atd. a šperky jsou díky němu stálejší.

Veškeré přiložené obrázky odpovídají reálnému vzhledu produktu. Náhrdelník je dodáván v krabičce tmavě-modré barvy s logem společnosti. K dostání je také náhrdelník stejného vzhledu, nicméně menší, decentnější velikosti.