Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Hmota Zobrazit v plné velikosti

Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Hmota

Luxusní náhrdelník ve tvaru obdelníku, který je složen z mnoha krystalů Swarovski ELEMENTS, které jsou vsazeny do speciální hmoty.

Více informací

11300894

skladem

1 260 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nádherný design dozajisté ocení každá majitelka tohoto šperku. Náhrdelník je s největší pečlivostí ručně osazován krystaly značky Swarovski ELEMENTS v čiré barvě. Díky krásnému vzhledu není pochyb o reprezentativnosti tohoto šperku.

Náhrdelník je zhotoven z několika krystalů různých velikostí v různých barvách. Všechny krystaly jsou vsazeny do speciální hmoty. Výroba jednoho náhrdelníku trvá několik hodin a díky ručním práci je každý kus originál. Samotný šperk má velikost 52 mm a je zavěšen na řetízku dlouhém 45 cm. Náhrdelník stříbrné barvy je zhotoven z ušlechtilého kovu, na kterém je nanesena vrstva Rhodia. Rhodium zajišťuje zvýšenou ochranu šperků, které jsou tak odolné vůči světlu, lidskému potu, vlhkosti a dalším běžným jevům, které na šperky během jejich užívání působí. Šperky jsou samozřejmě antialergické a fotky odpovídají reálnému vzhledu produktu.

K náhrdelníku jsou k dostání také ostatní šperky podobného vzhledu. Šperky jsou dodávány v dárkové krabičce s logem společnosti.