Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Kobra Zobrazit v plné velikosti

Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Kobra

Luxusní náhrdelník ve tvaru kobry, který se skládá z mnoha čirých krystalů a dvou zelených krystalů značky Swarovski ELEMENTS.

Více informací

11300733

skladem

968 Kč

Nádherný design dozajisté ocení každá nositelka tohoto šperku. Náhrdelník je s největší pečlivostí ručně osazován krystaly značky Swarovski ELEMENTS. Díky kráse a také designu není pochyb o reprezentativnosti tohoto šperku.

Náhrdelník je zhotoven z mnoha krystalů stejné velikosti v čiré barvě a dvou zelených krystalů, jež simulují oči hada. Samotný šperk má velikost 40 mm a je zavěšen na řetízku přibližně 44 cm dlouhém. Náhrdelník stříbrné barvy je zhotoven z ušlechtilého kovu, na kterém je nanesena vrstva Rhodia. Rhodium zajišťuje zvýšenou ochranu šperků, které jsou tak odolné vůči světlu, potu, vlhkosti a dalším běžným jevům, kterým jsou šperky během svého užívání vystaveny. Šperky jsou samozřejmě antialergické a fotky odpovídají reálnému vzhledu produktu.

K náhrdelníku jsou k dostání také další šperky podobného designu. Vše naleznete v dalších kategoriích. Šperky jsou dodávány v dárkové krabičce s logem společnosti.