Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Labuť Zobrazit v plné velikosti

Náhrdelník Swarovski ELEMENTS Labuť

Luxusní náhrdelník ve tvaru labutě, která je složena z jednoho dominantního krystalu a spousty menších krystalků značky Swarovski ELEMENTS.

Více informací

11300726

skladem

773 Kč

Nádherný design dozajisté ocení každá majitelka tohoto šperku. Náhrdelník je s největší pečlivostí ručně osazován krystaly značky Swarovski ELEMENTS v čiré barvě. Díky krásnému vzhledu není pochyb o reprezentativnosti tohoto šperku.

Náhrdelník je zhotoven z několika krystalů různých velikostí v čiré barvě (crystal). Všemu dominuje hlavní krystal o velikosti 23 mm a spousta dalších, menších krystalků. Samotný šperk má velikost 26 mm a je zavěšen na řetízku 40 až 45 cm dlouhém. Náhrdelník stříbrné barvy je zhotoven z ušlechtilého kovu, na kterém je nanesena vrstva Rhodia. Rhodium zajišťuje zvýšenou ochranu šperků, které jsou tak odolné vůči světlu, potu, vlhkosti a dalším běžným jevům, kterým jsou šperky během svého užívání vystaveny. Šperky jsou samozřejmě antialergické a fotky odpovídají reálnému vzhledu produktu.

K náhrdelníku jsou k dostání také náušničky podobného vzhledu, které naleznete v kategorii Náušnice. Šperky jsou dodávány v dárkové krabičce.