Náramek s korálky BeCharmed Swarovski ELEMENTS Zobrazit v plné velikosti

Náramek s korálky BeCharmed Swarovski ELEMENTS

Luxusní náramek s řetízkem stříbrné barvy a krystaly BeCharmed značky Swarovski ELEMENTS.

Více informací

skladem

2 588 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 

Délka náramku: 15 až 19 cm

Velikost krystalů: 8 mm, 10 mm a 12 mm

Barevné provedení: AB, AB Glass, Aqua, Black Diamond, Crystal, Emerald, Golden (Topaz), Orange (Sunflower), Peridot, Rosa, Siam a Violet (Tanzanite)

Materiál: Rhodium

Krásný náramek zhotoven z krystalů Swarovski ELEMENTS v mnoha barevných provedení na řetízku stříbrné barvy s vysokým leskem.

Antialergení stylový náramek hodící se pro všechny situace. Barevnou škálou svého provedení dokáže dozajisté uspokojit všechny své zájemce. Náramek je možné nastavit na několik velikostí, které padnou na každé zápěstí.

Jednotlivé dílky náramku jsou s nadměrnou pečlivostí vyrobeny z krystalů Swarovski ELEMENTS. Velikost každéko dílku (korálku) je přibližně 1 cm a ve výsledném provedení  jsou navlečeny na řetízku, jený má stříbrnou barvu. Řetízek je dlouhý zhruba 15 až 19 cm a  má povrchovou úpravou Rhodium, která zaručuje zvýšenou odolnost šperku vůči vnějším vlivům, jakož jsou například vlhkost, světlo, lidský pot atd. a šperk tak zůstává stálejší. Jak bylo zmíňěno výše, šperk je antialergický (neobsahuje nikl).

Řetízek je dodáván v krabičce tmavě-modré barvy s logem naší společnosti. Všekeré přiložené fotografie odpovídají reálnému vzhledu produktu.

Náramek si lze dále doupravit pomocí komponentů, jenž máme v kategoriích s názvem Korálky.