Náušnice Swarovski ELEMENTS Kruhy střední Zobrazit v plné velikosti

Náušnice Swarovski ELEMENTS Kruhy střední

Velikost: 33 x 33 mm

Maretiál: Rhodium

Barva: Crystal

Stylové náušnice stříbrné barvy, laděné do tvaru kruhů, které jsou tvořeny spoustou drobných krystalků značky Swarovski ELEMENTS v čiré barvě.

Více informací

11400135

skladem

675 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Náušnice díky kvalitnímu zpracování a také designu dozajisté ocení každá nositelka. Náušnice se dají sladit s téměř jakýmkoliv outfitem.

Náušnice mají tvar kruhů, do nichž jsou zasazeny drobné krystalky značky Swarovski ELEMENTS v transparentní (čiré) barvě. Mají velikost 33x33 mm a dají se označit jako střední, z čehož vyplývá, že tyto náušničky můžete najít na našem e-shopu také v menší velikosti o průměru 22 mm, či větší velikosti o průměru 45 mm. Materiál, z kterého jsou náušničky vyrobeny, je ušlechtilý kov, na kterém je nanesena vrstva Rhodia. Rhodium zajišťuje zvýšenou ochranu šperků, které jsou tak odolné vůči světlu, potu, vlhkosti a dalším běžným jevům, kterým jsou šperky během svého užívání vystaveny. Šperk je samozřejmě antialergický a fotky odpovídají reálnému vzhledu produktu.

Šperky jsou dodávány v krabičce tmavě-modré barvy s logem naší společnosti. Všekeré přiložené fotografie odpovídají reálnému vzhledu produktu.

K dostání jsou také další náušničky podobného vzhledu (menší/větší). Vše naleznete v kategorii náušnic.