Náušnice Swarovski ELEMENTS Kruhy velké Zobrazit v plné velikosti

Náušnice Swarovski ELEMENTS Kruhy velké

Velikost náušnic: 45 x 45 mm

Barva: Crystal (čirá)

Materiál: Tombac - rhodium (antialergické) 

Krásné, masivní náušnice stříbrné barvy, laděné do tvaru kruhů, které jsou tvořeny spoustou drobných krystalků značky Swarovski ELEMENTS v čiré barvě.

Více informací

11400136

skladem

930 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Náušnice díky kvalitnímu zpracování a také designu dozajisté ocení každá nositelka. Náušnice se dají sladit s téměř jakýmkoliv outfitem.

Náušnice mají tvar kruhů, do nichž jsou zasazeny drobné krystalky značky Swarovski ELEMENTS v transparentní (čiré) barvě. Mají velikost 45x45 mm a dají se označit jako velké, z čehož vyplývá, že tyto náušničky můžete najít na našem e-shopu také v menší velikosti o průměru 22 mm, či střední velikosti o průměru 33 mm. Materiál, z kterého jsou náušničky vyrobeny, je ušlechtilý kov, na kterém je nanesena vrstva Rhodia. Rhodium zajišťuje zvýšenou ochranu šperků, které jsou tak odolné vůči světlu, potu, vlhkosti a dalším běžným jevům, kterým jsou šperky během svého užívání vystaveny. Šperk je samozřejmě antialergický a fotky odpovídají reálnému vzhledu produktu.

Jak již bylo zmíněno výše, k dostání jsou také další šperky obdobného vzhledu. Vše naleznete v daných kategoriích. Náušničky jsou dodávány v dárkové krabičce s logem společnosti.