Náušnice Swarovski ELEMENTS Rivoli 12 mm

Krásné náušnice Rivoli s krystaly Swarovski ELEMENTS.

Více informací

skladem

278 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Barva: Crystal (čirá), Heliotrope (modro fialová), Jet Hematite (lesklá černá), AB (měňavá), Tanzanite (fialová), Light Sapphire (světle modrá), Aqua (světle modrá), Aqua AB (světle modrá), Bermuda Blue (tmavě modrá), Peach (broskvová), Topaz (medově oranžová), Golden Shadow (zlatavá), Red Magma (červená s odstínem), Siam (červená), Light Siam (světle červená), Sapphire (modrá), Montana (tmavě modrá), Emerald (tmavě zelená), Olivine (olivová), Vitrali Medium (měňavá do zelena), Vitrali Light (měňavá do fialova), Jet (černá), Black Diamond (šedivá), Light Rosa (světle růžová), Fuchsia (tmavě růžová), Citrine (žlutá), Light Peach (světle broskvová), Violet (světle fialová), Rosa (růžová), Antique Pink (stará růžová), Burgundy (vínová), Peridot (zelená), Erinite (světle zelená)

Krásné náušničky Rivoli, vyrobené z krystalů Swarovski ELEMENTS, jsou v poslední době velice populární. Svou nositelku dokáží potěšit v každé situaci a skvěle padnou k jakémukoli outfitu.

Visací náušnice s krystaly o velikosti 12 mm jsou k dostání v mnoha barevných kombinacích. Krystaly jsou vsazeny do kovového pouzdra, na které je nanesena vrstva Rhodia, která zajišťuje vysokou odolnost vůči nejrůznějším vlivům, jakož jsou například lidský pot, vlhkost, světlo atd. a náušnice jsou tak stálejší a antialergické.

K náušničkám jsou k dostání také další šperky podobného designu a barev. Jde o náhrdelníky, náramky, přívěsky, prsteny atd.. Vše najdete v příslušných kategoriích.